Pasirašėme sutartį su Kauno rajono sveikatos centru

Kauno rajono sveikatos centras – žingsnis link aktyvesnės pacientų ligų diagnostikos, gerinant savivaldybės gyventojų sveikatos rodiklius.

Kartu su kitomis 14 savivaldybių ir privačių sveikatos priežiūros įstaigų, pasirašėme centro bendradarbiavimo sutartį, kuri galios 5 metus. Ši sutartis, bendradarbiaujant įstaigoms tarpusavyje, leis Kauno rajono savivaldybėje gyvenantiems pacientams užtikrinti greitesnį patekimą pas gydytojus, siuntimus gaunant arčiau jų namų ar ten, kur tuo metu yra anksčiausias laikas.

Sutartį pasirašė:

1. Kauno rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga visuomenės sveikatos biuras;
  2. VšĮ Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centras („Garliavos medicinos centras“);
  3. VšĮ Vilkijos pirminės sveikatos priežiūros centras;
  4. VšĮ Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centras;
  5. UAB Pilėnų klinika;
  6. VšĮ Babtų šeimos medicinos centras;
  7. UAB Ąžuolyno šeimos sveikatos centras;
  8. UAB „Medgintras“;
  9. UAB „Slauga ir priežiūra“;
  10. UAB Raudondvario klinika;
  11. UAB „InMedica“;
  12. VšĮ „Kauno hospiso namai“;
  13. VšĮ Jonučių šeimos sveikatos centras;
  14. VšĮ Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė;
  15. UAB Žaliakalnio poliklinika.

Sutartį pasirašiusios KRS SC įstaigos nebus jungiamos struktūriniu būdu į vieną juridinį asmenį, o veiks funkciniu būdu pagal bendradarbiavimo sutartį.