Pacientams

Pacientams

Gyventojų prisirašymo prie Žaliakalnio poliklinikos tvarka:

Norėdami tapti mūsų pacientais tiesiog užpildykite prašymą:

 • Prašymą klinikoje pateiks užpildyti Registratorė
 • Internetu (spauskite čia).
 • Prašymą galite užpildyti namuose (spausti čia), o atvykus į kliniką atiduoti jį registratūroje.

Atvykus į kliniką, pateikiamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas: Lietuvos Respublikoje galiojantis pasas, asmens tapatybės kortelė arba gimimo liudijimas (ne vyresni nei 18 metų). Medicininės dokumentacijos persiuntimu iš buvusios Jūsų gydymo įstaigos pasirūpinsime mes.

Registracija pas gydytoją

 • Pacientai pas savo šeimos gydytoją ir gydytojus specialistus iš anksto gali užsiregistruoti atvykę į Žaliakalnio poliklinikos Rregistratūrą, paskambinę telefonu arba užsiregistravę internetu.
 • Registruodamiesi telefonu priėmimui pas gydytoją, pacientai Registratūros darbuotojui nurodo vardą, pavardę ir gimimo datą. Pacientai privalo įsiminti ar užsirašyti Registratūros darbuotojo nurodytą priėmimo pas gydytoją datą ir laiką bei gydytojo kabineto numerį.
 • Pacientai pas gydytoją priimami tik šiam priėmimui užregistruotu atitinkamu laiku. Jei pacientas pavėluoja į priėmimą pas gydytoją, jo priėmimas nėra užtikrinamas.
 • Negalintys atvykti nurodytu laiku, kuo anksčiau, bet ne vėliau kaip vieną darbo dieną iki paskirtos vizito pas gydytoją dienos 17-os val. apie tai praneša Registratūros darbuotojui telefonu arba atšaukia internetinę registraciją klinikos internetiniame puslapyje.

Pas antrinio lygio specialistus pacientai nukreipiami pirminės sveikatos priežiūros gydytojų sprendimu. Pagal gydytojo specialisto kompetenciją atliekami visi būtini tiriamieji ir gydomieji veiksmai, raštu teikiami patarimai siuntusiajam gydytojui. Kreipiantis į gydytojus: psichiatrą, psichologą, odontologą, kineziterapeutę – šeimos gydytojo siuntimo nereikia.

Gydytojų iškvietimai į namus priimami klinikos Registratūros telefonu arba atvykus į Registratūrą darbo dienomis nuo 8 val. iki 13 val.

 • Gydytojo iškvietimai į namus registruojami kreipiantis į klinikos registratūrą telefonu arba tiesiogiai atvykus
  į kliniką kreipiantis į registratūrą.
 • Gydytojo iškvietimai į namus registruojami nuo 8:00 val. iki 11:00 val. darbo dienomis.
 • Paslaugas namuose teikia: šeimos gydytojas ir slaugytojas.
 • Planinius vizitus pas neįgaliuosius pagal skatinamųjų pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką atlieka gydytojas, prie kurio yra prisirašęs pacientas, su juo iš anksto suderinus laiką.

Skubioji medicinos pagalba teikiama nedelsiant arba neatidėliotinai, kai dėl ūmių klinikinių būklių gresia pavojus paciento ir/ar aplinkinių gyvybei arba tokios pagalbos nesuteikimas laiku sukelia sunkių komplikacijų grėsmę pacientams. Gydytojo siuntimas nereikalingas.

Žaliakalnio poliklinikos administracija