Pristatome akcija naujiems poliklinikos pacientams

Visiems naujai prisirašiusiems pacientams prie Žaliakalnio poliklinikos – dovanojame maisto papildą Immuneco, kuris padės stiprinti jūsų imunitetą ir palaikyti organizmo sveikatą.

Immuneco® sudėtyje yra 16 komponentų, kurie sukuria subalansuotą maisto papildą, skirtą palaikyti jūsų imuninę sistemą.

Pagrindiniai komponentai ir privalumai:

• Vitaminai A, D, B6, B133, cinkas, selenas ir foliatai: Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą; vitaminas B6 – normalią energijos apykaitą.
  • Rausvažiedžių ežiuolių žiedų sausasis ekstraktas: Natūralus būdas stiprinti organizmo atsparumą.
  • Paprastųjų pušų spyglių sausasis ekstraktas: Naudojamas tradicinėje liaudies medicinoje dėl savo naudingų savybių.
  • Greipfrutinių citrinmedžių vaisių sausasis ekstraktas ir hesperidinas: Suteikia papildomos apsaugos organizmui.

Immuneco® yra daugiau nei paprastas maisto papildas – tai raktas į stiprų ir atsparų organizmą!

Dovanų kiekis ribotas!