Kas yra hemarojus?

Hemorojus – tai išsiplėtusios venos tiesiosios žarnos apatinėje dalyje arba išangėje. Ši būklė gali sukelti skausmą, diskomfortą ir kraujavimą. Daugelis žmonių susiduria su hemorojumi tam tikru gyvenimo laikotarpiu.

Tipai:

🔸 Vidinis hemorojus – tiesiosios žarnos viduje. Dažniausiai neskausmingas, bet gali kraujuoti.

🔸 Išorinis hemorojus – išangės išorėje. Gali sukelti skausmą, diskomfortą ir patinimą.

Simptomai:

• Skausmas ar diskomfortas išangėje
  • Kraujavimas tuštinantis
  • Patinimas ar gumbas aplink išangę
  • Niežėjimas ar sudirginimas išangės srityje

Hemorojus yra valdomas ir gydomas, todėl labai svarbu kreiptis į gydytoją, jei pastebėjote šiuos simptomus.

👨‍⚕️ Žaliakalnio poliklinikoje dirbantis gydytojas chirurgas – proktologas, Bohdan Kindratyshyn, turintis daugiametę patirtį Izraelio Oxford Medical klinikoje, suteiks Jums aukščiausios kokybės konsultaciją ir gydymą.

Neatidėliokite ir pasirūpinkite savo sveikata jau šiandien! 🌟

Proktologijos kainynas:
Plačiau apie proktologija galite rasti čia:
Galite registruotis internetu:
Registracija klinikos telefonais: